راهنمای خرید لباس خواب زنانه

۳,۶۹۲ بازديد

برای خرید لباس خواب زنانه باید به نکات و موارد مختلفی توجه کنید که هر یک از آن ها باعث خواهد شد تا خریدی موفق تر را تجربه کنید. معمولا برای خرید لباس خواب های جدید زنانه، بیشتر محو زیبایی آن ها می شویم و کمتر به سایر نکات مهم در این خصوص توجه داریم؛ اما برای آن که از خرید خود رضایت داشته و بتوانید در طولانی مدت از آن استفاده کنید، لازم است که به جزئیات بیشتری توجه کرده و سپس انتخاب خود را انجام دهید.

در ادامه با ما همراه باشید تا در این باره بیشتر بدانیم.

نکات مهم در خرید لباس خواب زنانه

از جمله نکات مهم در خرید لباس خواب زنانه، این موارد قابل توجه هستند:

جنس پارچه لباس

برای آن که بتوانید در فصول گرم یا سرد سال، با پوشیدن لباس خواب خود، احساس راحتی کامل داشته باشید، توصیه می کنیم که حتما به سراغ جنس های لطیف چون ابریشم، ریون، کتان و مانند آن ها بروید.

مدل لباس خواب

مدل لباس خواب باید ضمن داشتن زیبایی، حتما راحتی کامل را نیز داشته باشد. به خاطر داشته باشید که قرار است با این لباس به خواب رفته و ساعات خواب خود را با آرامش و راحتی سپری کنید.

رنگ لباس خواب

لباس خواب های زنانه در رنگ های متنوع روشن و تیره عرضه می شوند و شما باید با توجه به سلیقه، سبک و استایل خود، بهترین رنگ لباس خواب را انتخاب کنید. این باعث خواهد شد تا لباس خواب زیبایی بیشتری بر تن شما داشته باشد.

مدل یقه لباس

برای راحتی بیشتر، لباس خواب های زنانه با یقه های باز طراحی می شوند تا حین خواب، احساس راحتی بیشتری داشته باشید. اما باز هم شما می توانید در میان مدل های مختلف، لباس خواب هایی با مدل یقه های مختلف، انتخاب و خریداری کنید.

مدل و اندازه آستین لباس

معمولا لباس خواب ها آستین حلقه ای یا رکابی و بندی هستند؛ اما با کمی جستجو می توانید لباس خواب هایی با آستین کمی کامل تر نیز پیدا کنید.

قد لباس

لباس خواب های زنانه در مدل های کوتاه، متوسط و ماکسی (بلند) عرضه می شوند و شما این امکان را خواهید داشت که لباس خواب را مطابق با سلیقه خود در قد های مختلف، انتخاب و خریداری کنید.

یک تیکه یا دو تیکه بودن

معمولا لباس خواب های دو تکه برای افرادی که می خواهند چند ساعت ابتدایی صبح را نیز با لباس خواب خود سپری کنند، مناسب خواهد بود. به این شکل می توانید در ساعات خواب، با تکه زیرین لباس، خوابیده و پس از بیدار شدن یا به هر شکلی زمانی که می خواهید تخت خواب را ترک کنید، لایه رویی را به تن کنید.

کلام آخر

شما برای خرید لباس خواب زنانه به چه نکاتی توجه کرده و آخرین لباس خوابی که خریداری کردید، چه ویژگی هایی داشت؟ تجربیات و نظریات خود در این زمینه را با ما و دیگر کاربران وب سایت در میان بگذارید. همین طور توصیه می کنیم که این مطلب را با دوستان و آشنایان خود نیز به اشتراک بگذارید.

 

16 روش برای کمک به خواب راحت شبانه 

1. ساعت خواب خود را مشخص کنید

حتماً باید در 24 ساعت زمانی را برای خواب در نظر گرفت. ما از مردم می‌خواهیم که خود را عادت بدهند سر زمان‌های مقرری بخوابند و از خواب بیدار شوند. چاره کار این است که خوب بخوابید و در طول روز احساس خستگی نکنید.

برای این منظور هر شب در ساعت مقرری به رختخواب بروید و هر روز صبح در ساعت مقرری از خواب بلند شوید. با این عادت منظم می‌توانید چرخه شبانه‌روزی یا اصطلاحاً ساعت زیستی بدن خود را تنظیم کنید. که در نتیجه عملکرداعضای داخلی بدن شما تنظیم می‌شود.

مثلاً هر شب از ساعت یک بامداد تا شش صبح بخوابید. اگر در این مدت زمان خوب خوابیدید، هر هفته 15 دقیقه زمان خواب خود را بیشتر کنید تا زمانی که نیمه شب بیدار شوید. تا این مشکل را از بین نبرده‌اید 15 دقیقه بعدی را اضافه نکنید. در نهایت وقتی به اندازه لازم می‌خوابید زمان بیدار شدن خود را متوجه خواهید شد. پس سر حال از خواب بلند می‌شوید و روز را با انرژی و شادابی شروع می‌کنید.

هنرفردی

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.